iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Aava jonn võib tuua kasu Sylvesteri meestele

Aava jonn võib tuua kasu Sylvesteri meestele

Rubriik: Äripäev

Kadri Jakobson kirjutab Äripäevas, et maksuameti peadirektori Enriko Aava jonnimise tõttu tiksub Sylvesteri endise suuromaniku Mati Polli kontole piltlikult 53 000 krooni päevas. Aav peab sellise summa teenimiseks kuu aega tööd rügama.

Poolteist aastat tagasi riigile 385,5 mln kr suuruse maksunõude tasunud Sylvesteri eksomanikud teenivad riigilt iga päev kopsaka summa - intressidena 250 000 krooni. Sylvesteri suuromanik Mati Polli, kelle makstud summa ulatus 85,7 mln kroonini, on juba praeguseks teeninud riigilt viivist ligi 30 mln kr. Iga päev potsatab piltlikult Polli kontole 53 000 kr.

25. septembriks on intressideks kogunenud aga juba 137,5 mln kr. Tegemist on hinnanguliste numbritega, kuna Maksu-ja Tolliameti teatel on see info maksusaladus. "Tõtt öelda pole me arvestust selle raha kohta, mis riigi arvel hoiul on ja intresse kogub, pidanud," ütles Sylvesteri suuromaniku Mati Polli ja veel mitme eksomaniku esindaja, vandeadvokaat Marti Hääl.

Polli ja teised saavad intressid kätte loomulikult vaid juhul, kui nad kohtus võidavad. Seni aga liigub kõik selles suunas. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4083/uud_uudidx_408304.htmlLoe ka Äripäeva juhtkirja: „Maksuameti liiga kallis õppetund“: http://www.aripaev.ee/4083/arv_juhtkiri.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus