iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Aastaid laovarude kohtuvaidlusi kestavad veel aastaid

Aastaid laovarude kohtuvaidlusi kestavad veel aastaid

Rubriik: Äripäev

Anne Oja kirjutab Äripäevas, et laovarude kohtuvaidlused kestavad ilmselt veel aastaid. Neli kolmapäevast Riigikohtu määrust oli selles lõputuna tunduvas jadas vaid üks vaheetapp, ütles Advokaadibüroo Raidla Lejins & Norcous vandeadvokaat Arne Ots.

"Riigikohtu määrus ei tähenda veel vaidluse lõplikku lahenemist," rääkis likvideerimisel Aiva Balticut kohtus esindav Ots aripaev.ee-le. Riigikohus lõpetas vaid menetluse selles vaidluses, kus põllumajandusministeerium üritas haldusakti parandades oma positsioone tugevdada. Aiva Balticul jätkub halduskohtus vaidlus selle põlluministeeriumi määruse üle, millega ametnikud ülekandevaru ja üleliigse laovaru proportsioone muutsid.

"Sisuliselt hakkab asi jälle otsast peale, kuid nüüd juba Riigikohtu määruses ja ühes varasemas asjas tehtud otsuses antud juhiseid arvestades," kommenteeris Ots. "Riigikohus kritiseeris eilsetes (üleeilsetes - toim)lahendites ja ka juba oma 2006. aasta oktoobri otsuses erinevate Eesti riigiorganite vastuolulist, koordineerimatut, kiirustatud ja õigusselgusetust loovat ning ettevõtjaid koormavat tegevust," ütles Ots. "Sellesse kriitikasse peaks riik väga tõsiselt suhtuma." Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3946/uud_uudidx_394614.html Loe ka Riigikohtu pressiteadet ja tutvu lahenditega: http://www.nc.ee/?id=901Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus