iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Aastaga sobilikuks kodanikuks

Aastaga sobilikuks kodanikuks

Rubriik: Postimees

Priit Rajalo kirjutab Postimehes Tallinna linna parkimiskorralduse muudatustest ja linnakodanike väärtustamisest.

Tulge tallinlaseks, tulge koju! hõiguvad pealinna juhid. Selle eest lubatakse vaat et taevamanna kokku: suured toetused lastele, pensionäridele, ühisveevärgiga liitujatele jne. Iseenesest tubli, kuid...

Kuna mu töökoht on Tallinnas, soetasime perega möödunud aasta lõpul kesklinna korteri. Selle kahetoalise eluaseme müüja veel märkis boonusena, et linnalt saavad kesklinna elanikud autole poole aasta parkimiskaardi 50 krooni eest. Tuleb end vaid linlaseks registreerida. Selle aasta teisel päeval end siis tallinlaseks kuulutada lastes teatas lahke ametnikutädi aga, et alates 1.

jaanuarist kehtib Tallinnas kord, mille järgi soodusparkimiskaardi saamiseks peab olema esmalt aasta aega pealinna registris. Seega, ei mingit parkimiskaarti. Seda kõike seepärast, et Tallinnale on uus kodanik sedavõrd ebausaldusväärne, et isegi 50-kroonise parkimiskaardi saamiseks tuleb oma lojaalsust tõestada. Nagu muiste, kui orjast sai aastaga linnakodanik.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/100107/esileht/siseuudised/tallinn/238018.php?r Loe ka: „Tallinna parkimiskord karmistub“ ja selle kommentaari.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus