iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

2009 ja järgnevad aastad

2009 ja järgnevad aastad

Rubriik: Postimees

Majandusekspert Heido Vitsur kirjutab Postimehe arvamusküljel, et paistab, et järgmise aasta eelarve tasakaalustamise mudelis on järjekordselt kokku lepitud – seekord siis lubatud maksukärbete edasilükkamise teel.

Kokku lepiti praktiliselt ainumõeldaval viisil, sest olukorras, kus kuu aega enne eelarve riigikogule esitamise tähtaega polnud veel täiesti selge, kuidas arukalt hakkama saada esimese üheksa miljardi krooni suuruse kärpega, ei oleks eelarve täiendav, nelja miljardi suurune kärpimine enam mõeldav olnud.Kui aga vaadata kolme ülejäänud kaalukausil olnud lubadust, on kõige enam kahju vast maksuvaba miinimumi paigalejätmisest. On ju maksuvaba miinimum aasta jooksul kümmet protsenti ületava inflatsiooni tõttu vähenenud ja õigluse nimel oleks seda tulnud indekseerida.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=29655Loe ka MaksuMaksjast: Mariliis Kannukene. Martin Huberg: Tants tulumaksumäärade ümber.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus