iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

2009. aasta eelarve võib jääda defitsiiti

2009. aasta eelarve võib jääda defitsiiti

Rubriik: Äripäev

Kaisa Tahlfeld kirjutab Äripäevas, et rahandusminister Ivari Padari eilne väljaütlemine, et 2009. aasta riigieelarve võib jääda defitsiiti, opositsioonipoliitikutele üllatusena ei tulnud ning nad süüdistavad valitsust ajaraiskamises ja valetamises.

Ta selgitas, et kui majanduskasv jääb prognoositust madalamaks, on riigi ülesanne mitte tagasi tõmbuda, vaid kasutada jõulisi vahendeid kriisi kiireks ületamiseks, majandustegevuse taastamiseks ja turu elavdamiseks ehk võtta kasutusele reservid. Riigikogu liikme ja kunagise rahandusministri Taavi Veskimäe sõnul pole ilmselt enam kellelegi üllatuseks, et järgmise aasta eelarve defitsiiti läheb. "Terve suvi lasti raisku ega tegeletud sellega, et leida reaalseid struktuurseid lahendusi eelarve kulustruktuuri muutusteks," sõnas Veskimägi.

"Tegelikult on selge, et sellise eelarve kulustruktuuriga 2010. aastal eelarvet kokku ei pane." Veskimäe hinnangul on vaja struktuurseid reforme - tervishoid, haridus, sotsiaaltoetused, halduskorraldus alates regionaalhaldusest ja lõpetades riigihalduse endaga. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4107/uud_uudidx_410710.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus