iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

1000 € arvete eelnõu uus redaktsioon

1000 € arvete eelnõu uus redaktsioon

Rubriik: EML

Rahandusministeerium edastas täna huvigruppidele käibemaksuseaduse ja raamatupidamise seaduse muutmise seaduse eelnõu, mille peamiseks eesmärgiks on käibedeklaratsiooni puudutava reeglistiku muutmine. Käibedeklaratsiooni kehtestataval lisal tuleb eelnõu kohaselt märkida arvete andmed, kui arve või arvete kogusumma ilma käibemaksuta on maksustamisperioodil ühe tehingupartneri kohta vähemalt 1000 eurot.

Peamine muudatus varasema eelnõuga võrreldes puudutab seletuskirja. Lisatud on kõikvõimalikke tabeleid, et toode tarbijale vastupandamatuks muuta.Vaata eelnõud siit: https://maksumaksjad.ee/PDFdocs/KMS_tekst_2014.pdfVaata seletuskirja siit: https://maksumaksjad.ee/PDFdocs/KMS_seletus_2014.pdfVt ka propagandalehte: http://www.fin.ee/kaibedeklaratsiooni-lisa/Loe ettevõtlusorganisatsioonide ettepanekuid eelnõu kohta siit.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus