iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

10 nõudmist maksu- ja tolliameti uuele juhile

10 nõudmist maksu- ja tolliameti uuele juhile

Rubriik: Raamatupidaja.ee

Annika Matson kirjutab Raamatupidaja.ee portaalis, et riigisekretär kuulutas välja avaliku konkursi Maksu- ja Tolliameti peadirektori ametikohale. Peadirektor peab juhtima Maksu- ja Tolliameti tegevust ja korraldama ameti pädevusse kuuluvate ülesannete täitmist.

Kandidaadile esitatavad nõuded:1. magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, soovitavalt rahanduse, õigusteaduse või avaliku halduse erialal;2. teenistus kõrgemate ametnike põhigruppi kuuluval või valitaval ametikohal riigi- või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses või organisatsioonis vähemalt kolm aastat või muul kõrgharidust nõudval tööl asutuse või ametikoha töövaldkonnas vähemalt viis aastat;3. vähemalt viieaastane töökogemus organisatsiooni või struktuuriüksuse juhtimisel; 4. soovitavalt töökogemus maksu- või tolli töövaldkonnas;5. teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest ja Euroopa Liidu otsuste tegemise protsessi tundmine;6. põhjalikud teadmised ning kogemus strateegilises- ja muudatuste juhtimises; 7. Maksu- ja Tolliameti tegevusvaldkonna ja seda reguleerivate õigusaktide ning maksu- ja tolli valdkonna rahvusvaheliste eetikanormide tundmine;8. orienteeritus kliendikesksusele, head teadmised avalike teenuste osutamisest ja uute teenuste kujundamisest (sh uute tehnoloogiliste lahenduste kasutamisest) ning vastav kogemus;9. väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, oskus suhelda avalikkusega;10. eesti keele oskus Vabariigi Valitsuse 20.06.2011 määruses nr 84 "Avaliku teenistuja, töötaja ning füüsilisest isikust ettevõtja eesti keele oskuse ja kasutamise nõuded" sätestatud C1 või sellele vastaval tasemel ja inglise keele oskus kõrgtasemel või kahe võõrkeele (sh üks neist inglise ja teine vene) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega.Loe edasi: http://www.raamatupidaja.ee/article/2011/12/27/10_noudmist_maksu_ja_tolliameti_uuele_juhile

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus