iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

OTSE POSTIMEHEST ⟩ Martin Helme: pessimistliku stsenaariumi järgi jätkab Kaja Kallas kevadeni, optimistliku järgi on aasta lõpuks läinud

OTSE POSTIMEHEST ⟩ Martin Helme: pessimistliku stsenaariumi järgi jätkab Kaja Kallas kevadeni, optimistliku järgi on aasta lõpuks läinud

Rubriik: Postimees

Võimuliit soovib võtta eelarve vastu usaldushääletust kasutama, on see võimalik ja kuidas võiksid eelarvearutelud riigikogus toimuda, sellest räägime Postimehe otsesaates EKRE juhi Martin Helmega. 

Kas võimuliidul on võimalik võtta eelarve vastu usaldushääletust kasutamata?

Ma ei näe küll võimalust, et nad saaksid eelarve ilma usaldushääletuseta vastu võtta. Siin on mitu asja - esiteks on eelarve ise halb, kõik need maksutõusud, mis seal sees on ja kõik need rumalatest kohtadest kärpimised. Eriti häirib mind investeeringute portfell. See mis sinna sisse on pandud pole mitte Eesti majandust toetav, vaid pikas plaanis pigem kahjustav. Kui keegi kujutab ette, et ainult eelarve on võimalik vastu võtta usaldushääletusega, siis arvestada tuleb sellega, et eelarvega koos käib veel terve rida seadusi, ilma milleta ei ole võimalik eelarvet vastu võtta. Ma arvan, et valitsusel seisab siin ees ikkagi väga raske tõehetk, kas panna viis-kuus erinevat seadust enne aasta lõppu usaldushääletusele või siiski võtta tõsiselt seda, mida me oleme kevadest saadik rääkinud. Meil on riigikogus väga tõsine vastasseis paari väga olulise tänaseks vastu võetud seaduse üle ja lisaks veel ka menetluses olev vihakõne seadus, nii et nende seaduste juurde tuleb tagasi minna, muidu ei ole võimalik tavapärasel normaalsel viisil edasi toimetada.

Loe lähemalt:
https://tv.postimees.ee/7868031/otse-postimehest-martin-helme-pessimistliku-stsenaariumi-jargi-jatkab-kaja-kallas-kevadeni-optimistliku-jargi-on-aasta-lopuks-lainud

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus