iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Võimuliit püüab teha kärpeid koos maksude tõstmisega

Võimuliit püüab teha kärpeid koos maksude tõstmisega

Rubriik: Postimees

Andrus Karnau kirjutab Postimehes, et Ivari Padar käis eile lauale astmelise tulumaksu ja maamaksu-tõusu, aga ministreil kulus rohkem energiat hoopis töölepinguseaduse ummikseisule.

Valitsus leppis kokku, et tulumaks on tuleval aastal vähemalt 21 protsenti, et tulumaksuvaba miinimum ei kasva erinevalt varem lubatust ja esimese ega teise lapse pealt ei anta vanematele rohkem tulumaksuvaba tulu. Kõik muu on lahtine. Kõige suuremaid erimeelsusi tekitas eile valitsusliidus rahandusministeeriumi pakutud astmeline tulumaks. Loe täpsemalt: http://www.e24.ee/?id=113001 Loe ka Postimees Online`ist: „Padar: majanduskriis ei tohi üle kasvada sotsiaalkriisiks“: http://www.e24.ee/?id=113045 Loe samast: „Taavi Veskimägi: Padari maksukaval pole tulevikku“: http://www.e24.ee/?id=113037 Loe samast: „Maksutõus: rikaste tulumaks 30 protsenti“: http://www.e24.ee/?id=112821Loe ka Eesti Päevlehest: "Ivari Padar paneks rikastele kõrgema tulumaksu peale": http://www.epl.ee/artikkel/466992Loe samast: "Maarahvas lubab rikkaid aidata": http://www.epl.ee/artikkel/466993 Loe ka Õhtulehest: Tõnu Lilleorg.

„Räige maksutõusukava“: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=326716

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus