iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Vitsur: maksuintressi vähendades päästab riik iseennast

Vitsur: maksuintressi vähendades päästab riik iseennast

Rubriik: Äripäev

Ettevõtja jääb ikka elama, kui ta ennast just üles ei riputa kuhugi - maksuintressi määra vähendades päästaks riik eelkõige iseennast, märgib Arengufondi majandusekspert Heido Vitsur Äripäev Online`is.

“Siin sellist imesoodustust, mis kõik teistpidi pööraks ei ole olemas. Seetõttu tuleb noppida neid 0,5-protsendiseid soodustusi kõikjalt, kust otsida annab," kommenteeris Vitsur maksumaksjate liidu ettepanekut vähendada maksuintressi määra. Vitsuri sõnul nii või teisiti ei suuda riik oma ettevõtetele praegu arvestatavaid soodustusi pakkuda nagu teevad seda rikkad riigid. "Mina arvan küll, et kui olukord on niivõrd järsult halvenenud, siis viivise intressimäära alandamine võib olla selline abinõu, mis võib anda mõnele ettevõttele uue hingamise,” rääkis ekspert.

“Selliseid võimalusi tuleb ära kasutada, meil ei ole võimalust midagi suurt pakkuda. Me ei saa nii teha, et kui me kõiki ei päästa, siis me ei päästa kedagi. Me peame vaatama, keda päästa annab,” lisas Vitsur. Loe täpsemalt: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=81d53254-726d-49c0-b2ae-0827d1d47477 Loe ka EML pressiteadet: „Maksumaksjate Liit teeb ettepaneku vähendada maksuintressi määra“Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus