iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

VIDEO – Võrklaev avab kaarte: ministeeriumeid ootab ees hiigelkärbe. Ühe suure erandiga

VIDEO – Võrklaev avab kaarte: ministeeriumeid ootab ees hiigelkärbe. Ühe suure erandiga

Rubriik: Delfi

Võimuliit arutab juba paar nädalat, kust leida katteallikad 175 miljoni euro suurusele negatiivsele lisaeelarvele. Mart Võrklaev ütleb, et miljonikärped on ees kõigis ministeeriumites peale kaitseministeeriumi. Lauri Läänemets sellega nõus pole. Tema meelest võiks julgeoleku tervikuna puutumata jätta.

Paari nädala jooksul on korduvalt timmitud nn kärpetabelit, mille koostas rahandusministeerium eesotsas Mart Võrklaevaga (Reformierakond). On otsitud eri kompromissikohti, aga valutuid lahendusi pole. Delfile teadaolevalt on tänaseks valmis nn lõpptabel. Iseasi, kas Võrklaeva nüüdne visioon koalitsioonipartneritele istub.

Delfi sai Võrklaevaga jutule rahapesu andmebüroo aastapäeva konverentsil. „Kulude koomale tõmbamine pole ühelegi ministeeriumile lihtne,“ tõdes ta, aga lisas otsa, et muud ei jää üle – tulud ei tule kuludele järele. Ministeeriumite puhul võib kogukärbe jääda 50 miljoni euro kanti. Võrklaev lisas, et summa jaotub asutuste vahel võrdselt. Ühe suure erandiga. Kaitseministeerium ei saagi kärpekäsulauda. „Kaitseministeeriumi kaitsekulusid kokku hoida ei saa,“ toonitas Võrklaev ja näitlikustas, et vajalik laskemoon ja sõjatehnika tuleb ära osta.

Loe lähemalt:
https://www.delfi.ee/artikkel/120294944/video-vorklaev-avab-kaarte-ministeeriumeid-ootab-ees-hiigelkarbe-uhe-suure-erandiga

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus