iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

VALITSUSEST MINEMAPEKSMISE TAGAJÄRG: millised keskerakondlased võivad riigiasutuse nõukogu mõnusatest kohtadest suu puhtaks pühkida?

VALITSUSEST MINEMAPEKSMISE TAGAJÄRG: millised keskerakondlased võivad riigiasutuse nõukogu mõnusatest kohtadest suu puhtaks pühkida?

Rubriik: Õhtuleht

Võimutüüri juurde pääsemine annab erakondadele hea võimaluse sokutada oma liikmeid kõikvõimalike äriühingute ja sihtasutuste nõukogudesse. Vana valitsuse kukkumine ja uue tulek tähendab suuri muutusi ka nõukogudes. Millised 42 sooja kohta, mis seni Keskerakonnale kuuluvad, saaks laiali jagada Isamaa ja sotsiaaldemokraatide vahel?

Koht nõukogus on erakondadele oluline nii rahaliselt kui ka poliitiliselt – sealtkaudu on võimalik suunata ja kontrollida ministeeriumi, valitsuse või riigikogu otsuste täitmist. Nõukogu liikmetele on ette nähtud tasu, mis võib ulatuda 2000 euroni kuus. Samuti on vähemalt osadel nõukogudel väga suur sõnaõigus, kuhu liigub raha.

Loe lähemalt:
https://www.ohtuleht.ee/1065112/valitsusest-minemapeksmise-tagajarg-millised-keskerakondlased-voivad-riigiasutuse-noukogu-monusatest-kohtadest-suu-puhtaks-puhkida

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus