iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Valimislubadustele vastupidine tegelikkus – Ansipist saab suurim maksutõstja

Valimislubadustele vastupidine tegelikkus – Ansipist saab suurim maksutõstja

Rubriik: Äripäev

Piret Reiljan kirjutab Äripäevas, et peaminister Andrus Ansip on tüürinud Eesti riigi viimase kümne aasta suurima maksukoormuseni juba enne seda, kui valitsus täna ja edaspidi järgmisi maksutõuse ja uute maksude kehtestamist arutama koguneb.

"Reeded maksuvabaks!" lubab valimisreklaamis Reformierakonna lahke maksukoguja ja ulatab hirmul maksumaksjale tagasi tema seapõrsa ja püksid. Paar aastat hiljem loovutab seesama heauskne valija suurema kisata oma seapõrsa, kuid maksukoguja on juba teel ka pükste järele. Peaminister Ansip saatis Äripäevale küll põhjaliku kommentaari eelarve tasakaalus hoidmise võimalustest, ent ignoreeris küsimusi, mis puudutasid tema lubadusi maksukoormust alandada. Maksude tõstmist võtab hulk poliitikuid ja teisi avaliku elu tegelasi praegu juba paratamatusena.

Sujuvalt on valitsusest, kes lubas alandada maksukoormust, saanud rekordilise maksukoormuse tooja. "Kui valimiste eel on inimesi, kes võtavad kõiki valimislubadusi puhta kullana, siis on see rohkem nende inimeste kui poliitikute probleem. Poliitikute eesmärk on saada tagasivalituks," nendib Tartu Ülikooli professor Raul Eamets. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4302/uud_uudidx_430202.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus