iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Valimislubaduste hind hakkab selguma: kütuseaktsiis tõuseb ja mitte vähe

Valimislubaduste hind hakkab selguma: kütuseaktsiis tõuseb ja mitte vähe

Rubriik: Õhtuleht

Ametist lahkuv peaminister Taavi Rõivas kinnitas tänasel valitsuse pressikonverentsil plaani tõsta kütuseaktsiisi, kirjutab Sander Silm Õhtulehes.

Valitsuskoalitsiooni läbirääkijatel on plaan tõsta tulevast aastast kütusteaktsiisi 10 protsenti ja järgnevatel aastatel 5 protsenti aastas kuni 2019. aastani. Valituse plaani järgi tõuseb bensiini aktsiisimäär 2019. aastaks 0,423 eurolt 0,538 euroni liitrilt.

Diislikütuse aktsiisimääraks saaks 0,393 euro asemel 0,500 eurot liitrilt. Seega juhul kui maailmaturuhinnad kasvavad 2014. a. I poolaasta tasemetele ning valituse aktsiisitõusuplaan realiseerub, hakkab kütuse liiter 2019.

aastal maksma üle 1,5 euro.Loe Õhtulehest edasi: http://www.ohtuleht.ee/671609/valimislubaduste-hind-hakkab-selguma-kutuseaktsiis-touseb-ja-mitte-vaheLoe ka Postimehest: http://majandus24.postimees.ee/3143799/koalitsioonilabiraakimistel-toetatakse-kutuseaktsiisi-kumneprotsendist-tousu

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus