iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Väärikale pensionile mõelgu nii riik kui ka inimene ise

Väärikale pensionile mõelgu nii riik kui ka inimene ise

Rubriik: Äripäev

Neil, kes noorena paremale pensionipõlvele mõtlevad, on täna mitu valikut. Mõni lahendus juba toimib juba, aga mõne võiks riik üle vaadata, kirjutab Äripäevas Norra Kõrgema Kommertskooli doktorant Dmitri Jegorov.

Kui viimati oli I samba pension umbes 40% keskmisest netopalgast, siis ekspertide sõnul jääb see praegusele töörahvale vaid unistuseks. Hoidmaks pensioni 40% juures, peaks iga pensionäri kohta olema kaks töölkäijat, kelle palgalt makstakse sotsiaalmaksu. Võib öelda, et hetkel panustame me II sambasse vaid selleks, et olukord hullemaks ei läheks, sest tulevikus tuleb 40%ne pension vaid I ja II sambast kokku.

Pankade promomaterjale lugedes teame, et väärikas on pension, mis moodustab 65-70% viimasest palgast. Mida teha, et III sammas saaks uue impulsi? Kuidas edasi arendada II sammast? Missuguseid võimalusi pakub Euroopa Liit?

Kuidas suhtuda võõrtööjõu kasutamisse? Nendele küsimustele leiad vastused tänasest Äripäevast.Loe siit: http://www.ap3.ee/opinion/2012/4/20/vaarikale-pensionile-moelgu-nii-riik-kui-ka-inimene-ise

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus (veebruar)

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus