iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Uus tegelane tankimisskandaalis! Martin Helme tunnistab: andsin riigikogu kütusekaardi tütrele

Uus tegelane tankimisskandaalis! Martin Helme tunnistab: andsin riigikogu kütusekaardi tütrele

Rubriik: Delfi

 10. veebruar 2022. Valimised on kaugel. Võimul istub endiselt Reformierakonna ja Keskerakonna valitsus. Isegi venelased pole veel Ukrainale kallale tunginud. Martin Helme juhatab Toompeal riigikogu istungit.

Kell näitab 12.26. Rahvasaadikud arutlevad parasjagu suures saalis Eesti kodanikuühiskonna üle. Kõnetooli tuleb Peeter Ernits (EKRE), kes kurdab, et kolmas sektor on lihtsalt riigi käepikendus, sest just riigilt enamik nende rahast tulebki.

Ernitsa kõne ajal põrnitseb talle kuklasse Helme. Riigikogu istungi juhataja toolist. Ta ei lahku sealt hetkekski. EKRE esindaja sõnavõtt lõppeb kell 12.35.

Loe lähemalt:
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120243933/uus-tegelane-tankimisskandaalis-martin-helme-tunnistab-andsin-riigikogu-kutusekaardi-tutrele

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus