iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Uus maamaksu andmebaas maksab 400 000 eurot

Uus maamaksu andmebaas maksab 400 000 eurot

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et teiste andmebaaside infot kokku koondav maamaksu infosüsteem, mis plaanitakse luua kahe aasta jooksul, läheb maksma ligi 400 000 eurot ja selle ülalpidamiseks hakkab kuluma ligi 30 000 eurot aastas.

Alates 2013. aastast vabastatakse maamaksu tasumisest tiheasustusega piirkonnas kuni 1500 ruutmeetri ja hajaasustusega piirkonnas kuni kahe hektari ulatuses kodualune maa. «Kuna suurem osa 1. jaanuaril 2013 jõustuva maamaksuvabastuse rakendamiseks vajalikest andmetest asuvad riiklikes registrites, siis on otstarbekas arendada välja uus infosüsteem, kuhu koondatakse riiklikest registritest maamaksuteadete koostamiseks vajalikud andmed,» leidis rahandusminister Jürgen Ligi majandus- ja kommunikatsiooniministrile saadetud kirjas.Loe edasi: http://www.postimees.ee/558508/uus-maamaksu-andmebaas-maksab-400-000-eurot/Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus