iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Uus haigushüvitiskord paneb töötaja tööandjast sõltuma

Uus haigushüvitiskord paneb töötaja tööandjast sõltuma

Rubriik: Õhtuleht

Silja Paavle kirjutab Õhtulehes, et 1. juulist kehtima hakkav uus haigushüvitiste kord suurendab tööandjate maksukoormust ning töötajad võivad töökoha kaotuse hirmus ja ka rahalistel kaalutlustel haiguslehe võtmist edasi lükata.

Nende tervis võib tüsistuste tõttu halveneda. Samas hakkab tööandja karmimalt uurima, miks haige inimese peale raha kulub.Haigeksjäänut ähvardab nüüd senise ühe päeva asemel kolmeks päevaks rahata jäämine. 4.

kuni 8. haiguspäeva eest maksab tööandja. Haigekassast saab hüvitist alles üheksandast haiguspäevast alates.Muudatused tingis 2009. aasta lisaeelarve.

Seal kavandati ka ravikindlustuse eelarve vähendamine.Loe täpsemalt: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=334243Loe samal teemal põhjalikumalt: "Töövõimetushüvitiste maksmine alates 01.07.2009": http://www.maksumaksjad.ee/modules/news/article.php?storyid=2782

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus