iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Uuring: usaldusväärseim minister on Pevkur, kõige vähem usaldatakse Võrklaeva

Uuring: usaldusväärseim minister on Pevkur, kõige vähem usaldatakse Võrklaeva

Rubriik: Õhtuleht

Kantar Emori värskest poliitikute usaldamise uuringust selgub, et Eesti elanike usaldus valitsuse liikmete vastu püsib stabiilsena. Nii aprillis kui mais oli kõikide ministrite keskmine usaldusväärsus 19 protsenti. Endiselt usaldatakse enim kaitseminister Hanno Pevkurit, kellele järgneb haridus- ja teadusminister Kristina Kallas.

„Riigi julgeoleku eest vastutava valdkonna ministri Hanno Pevkuri suhtes on usaldus olnud kõige kõrgem kogu kuue kuu jooksul, mil seda mõõtnud oleme,“ kommenteeris Kantar Emori uuringujuht Aivar Voog. „Mais kasvas kõige enam usaldus kliimaminister Kristen Michali vastu. Uued ministrid – Madis Timpsoni ja Piret Hartmani – lisame võrdlusesse siis, kui nad on mõnda aega jõudnud ka ametis olla,“ lisas Voog.

Valitsuspoliitikute usaldusväärsuse pingereas esikohal olevat Pevkurit usaldab 34 protsenti Eesti elanikest ning teisel kohal olevalt Kristina Kallast 27 protsenti. Sealt edasi tulevad väikeste protsendipunktide vahedega peaminister Kaja Kallas ja kliimaminister Kristen Michal (mõlemad 22 protsenti), terviseminister Riina Sikkut ja kultuuriminister Heidy Purga (mõlemad 21 protsenti), siseminister Lauri Läänemets (19 protsenti) ja välisminister Margus Tsahkna (18 protsenti). Sotsiaalkaitseminister Signe Riisalot ning majandus- ja infotehnoloogiaminister Tiit Riisalot usaldavad 10 protsenti Eesti elanikest. Kõige väiksem on inimeste usaldus jätkuvalt rahandusminister Mart Võrklaeva (8 protsenti) suhtes.

Loe lähemalt:
https://www.ohtuleht.ee/1107399/uuring-usaldusvaarseim-minister-on-pevkur-koige-vahem-usaldatakse-vorklaeva

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus