iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Uued mahalõiked kütavad uut vastasseisu

Uued mahalõiked kütavad uut vastasseisu

Rubriik: Postimees

Kai Kalamees ja Kaire Uusen kirjutavad Postimehes, et rahandusminister Ivari Padar tunnistas laupäeval sotsiaaldemokraatide kongressil, et 2009. aasta eelarve sündis meeletute vastuolude saatel. Valus väljakutse, et taas on vaja kärpida miljardeid kroone, võib aga muuta võimuliidu sisesuhted lausa plahvatusohtlikuks.

Rusutud olekuga Padar teatas eile, et tuleva aasta eelarvet tabav viie miljardi krooni suurune puudujääk sunnib tegema veel 2,5 miljardi krooni ulatuses mahalõikeid. See on vältimatu, kui Eesti tahab minna jaanuaris 2011 üle eurole.«Teatud investeeringute edasilükkamine, valitsussektori kulude jätkuv vähendamine ning kolmandaks ühe osa kaitsekulutuste edasilükkamine.

Need on suuremad kärped,» loetles Padar ettepanekuid, millega ta eile teiste ministrite ette astus. «2,5 miljardit on nüüd see, mida mingi hinna eest ära ei pühi.» Sotsiaalvallas tõmbaks ta vanemahüvitise ülempiiri 25 000 kroonilt 22 000 kroonile, mis annaks 250 miljonit krooni kokkuhoidu. Eelarvekava järgi pidi vanematele makstava hüvitise lagi olema tuleval aastal 30 000 krooni. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=52649Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus