iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Uue valitsuse ministrite nõunike palgad küündivad 3000 euroni

Uue valitsuse ministrite nõunike palgad küündivad 3000 euroni

Rubriik: Delfi
Värske valitsuse ja uute ministrite tulekuga vahetati välja ka paljud nn juhtmed ehk poliitilised nõunikud. Üldiselt on olnud rohkelt nõunikke peaministril (vaata lisalugu), teistel ministritel on abiks olnud paar nõunikku. Uues valitsuskoalitsioonis rahandusministri portfelli haaranud Martin Helme on sel korral kolleegidele silmad ette teinud ning tal on koguni neli nõunikku, kes teenivad päris kõrget palka. Need on Rain Epler (3130 eurot kuus), Kersti Kracht (3000 eurot), Kristel Menning (2700 eurot) ja Lasse Lehis. Lehis pole püsivalt ministeeriumi palgal, ministeeriumi pressiesindaja Kristina Haavala sõnul osutab ta nõustajateenust FIE-na. Tema tunnihind on 100 eurot ja eeldatav maht maksimaalselt 20 tundi kuus. Loe lähemalt: https://epl.delfi.ee/uudised/uue-valitsuse-ministrite-nounike-palgad-kuundivad-3000-euroni?id=86284241

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus