iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Uskumatu: Šveitsi pank avalikustab salajasi kliendiandmeid

Uskumatu: Šveitsi pank avalikustab salajasi kliendiandmeid

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et maksupetturite lemmikriigi Šveitsi panganduses on juhtumas uskumatu lugu: riigi suurim pank avalikustab salajasi kliendiandmeid, kirjutab The New York Times.

Šveitsi suurim pank UBS teatas kolmapäeval, et avalikustab osa klientide andmed, keda USA maksuamet kahtlustab salajaste pangakontode kasutamises maksudest kõrvalehiilimiseks. Veel pole teada, mitu kliendikontot pank avalikustab, kuid USA võimud on uurinud 19 000 panga kliendi tehinguid. Võib juhtuda, et pank avalikustab siiski vaid mõnisada kontot. USA maksuamet kahtlustab, et alates 2002.

aastast 2007. aastani on pank aidanud USA kodanikel vältida ühtekokku 20 miljardi dollari eest makse. Kuigi pank on lubanud, et sulgeb maksupetturite kontod, peab asutus siiski USA-le perioodiliselt sellekohaseid tõendeid edastama. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=84581Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus