iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Üritatakse võlgu ajatada

Üritatakse võlgu ajatada

Rubriik: Äripäev

Katre Pilvinski kirjutab Äripäevas, et maksuvõlgade ajatamist taotlevate äriühingute arv on viimasel ajal märkimisväärselt kasvanud. Kuigi ajatamise eelduseks on kindlad kriteeriumid, on maksuamet rahuldanud viimasel ajal suure osa taotlusi.

Maksuameti sissenõudmise üldmenetluse osakond selgitas, et maksuvõla ajatamine on abivahend ajutiste makseraskuste ületamiseks. Tegevusala sesoonsus on kindlasti üks põhjusi, mille tõttu maksuvõlad võivad tekkida. Hooajalisusega seotud näiteks turism, põllumajandus, metsandus, meretransport.

"Ajatamist taotlevate äriühingute arv on viimasel ajal märkimisväärselt kasvanud ja kuigi ajatamisetaotlusi analüüsitakse põhjalikult ning ajatamise eelduseks on kindlad kriteeriumid, on viimasel ajal rahuldatud üle 70% taotlustest, nii et üldiselt võib maksuhalduri lähenemist pidada paindlikuks," ütles osakonna juhataja Triin Raaper. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4286/uud_uudidx_428606.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus