iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tutvu võimalusega saada rahvusvaheline ettevõtluskogemus Jaapanist!

Tutvu võimalusega saada rahvusvaheline ettevõtluskogemus Jaapanist!

Rubriik: Muud

Tööandjate keskliit jätkab Eesti ettevõtjate teavitamist Jaapani majandusest ja Jaapani-suunaliste koostöövõimaluste tutvustamist, korraldades 3. juunil Tallinnas ja 4. juunil Tartus infopäeva “Jaapan – avastamata koostööpartner”. Infopäev annab ülevaate käesoleva finantskriisi mõjudest Jaapani majandusele ja tutvustab tõusva päikese maa kogemusi majanduskriisidega toimetulekul.

Infopäevale on oodatud ettevõtjad, kes soovivad parandada oma ettevõtte ekspordipotentsiaali või keda huvitab Jaapani tudengite kaasamine oma meeskonda või kes tahavad end Jaapanis täiendada.

Euroopa Liidu ja Jaapani tööstuskoostöö keskus tutvustab lähemalt ettevõtjatele mõeldud koolitusvõimalusi Jaapanis ning ettevõttesiseseid koolitusi Jaapani ja Euroopa üliõpilastele. Näiteks Vulcanus programmi raames saavad Eesti ettevõtjad oma ettevõttesse kaheksaks kuuks praktikale võtta Jaapani juhtivate ülikoolide üliõpilasi, kelle töötasu kaetakse programmi vahenditest. Samuti saavad Eesti üliõpilased suunduda sama programmi raames praktikale Jaapani ettevõtetesse. Teatavasti on Eestis probleemiks, et ettevõtetes napib rahvusvahelist kogemust ja oma tooteid ei osata välisturgudel reklaamida.

Jaapani teabepäev annab suurepärase ülevaate võimalustest, kuidas paremini oma tooteid sealsel turul reklaamida. Jaapani 129-miljoniline turg võiks olla paljudele Eesti ettevõtjatele vägagi ahvatlev, siiani on asjad jäänud stoppama selle taha, et teadmised selle osas on väga piiratud. Teabepäeva kohta saab lähemalt lugeda siit: http://www.employers.ee/et/kompetents/koolituskalender/details/54-EL-Jaapani%20koolitusprogramme%20tutvustav%20seminar

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus