iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Turuliider Sky Plusi maksutrikid

Turuliider Sky Plusi maksutrikid

Rubriik: Äripäev

Äripäevas kirjutab Hannes Sarv sellest, et raadioreklaami turuliidri ja raadiojaama Sky Plus käigushoidja First Media omaniku Harald Tehveri tegevus on kui õpikunäide riigimaksudest hoidumisest ja raha kantimisest.

Ehkki Tehver ise Äripäevaga suhelda ei soovi, räägivad tema eest First Media majandusaasta aruanded. First Media on mitmete raadiojaamade, sh Sky Plus, Sky Radio, Energy FM, omanik. Ettevõte kuulub emafirma kaudu täielikult Tehverile. Huvitav on aga see, et First Mediale ei kuulu nimetatud raadiojaamade ringhäälinguload.

Firma tegevus on ainult programmi tootmine. Ringhäälinguload on arvel teises Tehverile kuuluvas firmas - töötajateta juriidilises kehas Taevaraadio AS, mis on registreeritud First Mediaga samale aadressile Tallinnas Pärnu maanteel. Taevaraadio AS pakub First Mediale vahendusteenust, milleks saab tõenäoliselt olla ringhäälingulubade eest tasu võtmine. Sellest saab firma müügitulu.

Pikemalt loe: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=5b7cf576-ff50-422e-a7e5-55de2057e3d4

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus