iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tsahkna: 2 miljardist ei pruugi piisata

Tsahkna: 2 miljardist ei pruugi piisata

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et täna Riigikogu rahanduskomisjonis heaks kiidetud kahemiljardiline täiendav riigieelarve kärbe võib jääda liiga väikeseks, hoiatas IRLi peasekretär Margus Tsahkna.

Seetõttu peab koalitsioon tema sõnul kokku leppima ka selles, et kui järgmise aasta esimese kvartali majandustulemused näitavad, et riigieelarve miinus ohustab eurole üleminekut, tuleb kärmelt vastu võtta negatiivne lisaeelarve. «Kui näeme jooksvalt, et eelarve läheb miinusesse rohkem kui kassareserv, peaks valitsus tulema kiiresti välja negatiivse eelarvega, et miinus ei läheks üle kolme protsendi,» ütles Tsahkna Postimees.ee'le. «Praegune kärbe ei pruugi tagada, et jääme alla kolme protsendi.» Algselt soovis IRL negatiivse riigieelarve tegemise tingimused kohustuslikuna riigieelarve eelnõusse sisse kirjutada, kuid koalitsioon tervikuna seda mõtet ei toetanud. Tsahkna sõnul on praegu eesmärk negatiivse eelarve valmiduses eraldi poliitiliselt kokku leppida, et saaks vajaduse tekkides otsustavalt käituda.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=56072

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus