iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Trahvidest ei pääsenud lumevangis autod ega jänesed

Trahvidest ei pääsenud lumevangis autod ega jänesed

Rubriik: Postimees

Tuuli Koch kirjutab Postimehes, et Tallinna parkimiskontrolörid eile lumeuputusest ei hoolinud ja kirjutasid trahve välja ka nendele autoomanikele, kelle sõiduriist ilmselgelt lumest välja ei pääsenud.

Nii juhtus eile näiteks hommikul kella kümne ajal Koidu ja Videviku tänava nurgal, kus lumme uppunud auto, mille omaniku hetkel näha polnud, sai klaasipuhastaja vahele trahvikviitungi. Ümberringi oma autosid välja kaevanud tunnistasid trahvijate agarust muigvelsui ning hindasid AS Ühisteenused kontrolörid aasta huumoriteo preemia vääriliseks. ASi Ühisteenused tegevdirektor Kristi Hunt tõdes, et firma peab täitma linnaga sõlmitud lepingut ning linnaisad polevat teatanud, et tormipäevil kuidagi teisiti talitada võiks. Abilinnapea Jaanus Mutli märkis, et «inimestel ei tohiks ju olla raske panna parkimiskella oma autosse, et ei tekiks üldse probleeme».

Mutli sõnul ei saa linn anda AS Ühisteenustele käsku lumerohketel päevadel parkimistasude maksmist mitte kontrollida. Loe täpsemalt: http://www.tallinnapostimees.ee/?id=51645

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus