iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tööturuameti likvideerimine läheb riigile maksma 20 miljonit

Tööturuameti likvideerimine läheb riigile maksma 20 miljonit

Rubriik: Postimees

Vootele Päi kirjutab Postimehes, et tööturuameti sajad töötajad pistavad eeloleval kevadel taskusse suure koondamisraha, et seejärel ilmselt samu ülesandeid võib-olla isegi heldema palga eest uue nimega asutuses edasi täita.

Nimelt läheb valitsuse plaan liita omavahel töötukassa ja tööturuamet riigile maksma vähemalt 20 miljonit, sest plaani läbiviimiseks tuleb kaotada tööturuamet ning koondada selle praegused töötajad. Liitumine peaks lõpule jõudma järgmise aasta 1. mail. Kahe asutuse omavahelist liitmist ilma kuluka likvideerimiseta praegune seadus ei võimalda.

Küll aga ei teki olukorda, kus arvukatest tööturuameti töötajatest saaks iseenda kliendid, sest enam kui pooled leiavad tõenäoliselt endale uue töökoha paisuvas töötukassas. Lisaks ootab praeguseid tööturuameti töötajaid sõltuvalt tööstaažist kopsakas koondamishüvitis. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=55882 Loe ka Postimehe juhtkirja: „Lahtine rahakott“: http://www.postimees.ee/?id=55875

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus