iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Töötukassas taastab sotsiaalse dialoogi varade tagastamine ja maksemäära langetamine

Töötukassas taastab sotsiaalse dialoogi varade tagastamine ja maksemäära langetamine

Rubriik: Muud

Tööandjate keskliit esitab tänasel Riigikogu sotsiaalkomisjoni istungil ettepanekud, milles põhimõttelisele kokkuleppele jõudmine võimaldaks taastada Eesti Töötukassa nõukogu tegevuse ja võtta vastu kassa 2012. aasta eelarve.

„Kooskõlas võlaõigusseadusega teeme ettepaneku muuta 16. jaanuaril 2012 töötukassa juhatuse ja rahandusministeeriumi vahel sõlmitud lepingut ning leppida kokku, millal riigi kontsernikontol olevad töötukassa varad tagastatakse töötukassale,“ ütles tööandjate keskliidu juhataja Tarmo Kriis. „Teiseks soovime töötuskindlustuseseaduses ette nähtud maksimaalse töötuskindlustuse maksemäära langetamist 4,2%-lt 3%-ni, mis aitaks ellu viia valitsusliidu lubadust tööjõu maksukoormust langetada,“ lisas Kriis.Tänasel Riigikogu sotsiaalkomisjoni erakorralisel istungil osalevad sotsiaalminister Hanno Pevkur ja Eesti Tööandjate Keskliidu, Eesti Ametiühingute Keskliidu, Teenistujate Ametiliitude Organisatsiooni ning Eesti Töötukassa esindajad.Kriis avaldas lootust, et sotsiaalkomisjoni istung saab valitsuse senisest tõrjuvast suhtumisest hoolimata olema avatud ja konstruktiivne ning valitsuse ja sotsiaalpartnerite vahelised erimeelsused töötukassa arengu küsimustes õnnestub Riigikogus ületada.Tööandjate keskliit esindab 1500 Eesti tööandja huve suhetes seadusandliku võimu, täitevvõimu ja ametiühingutega.ETKL pressiteade: http://www.employers.ee/et/pressile/pressiteated/13567-toeoetukassas-taastab-sotsiaalse-dialoogi-varade-tagastamine-ja-maksemaeaera-langetamineTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus