iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Töötukassa: 2010. aasta lõpuks on tööta 90 000 inimest

Töötukassa: 2010. aasta lõpuks on tööta 90 000 inimest

Rubriik: Muud

ERR uudisteportaal kirjutab, et töötukassa arvestuste kohaselt jääb aasta lõpuks Eestis tööta üle 70 000 inimese, 2010. aasta lõpuks aga juba üle 90 000.

Eesti töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel rääkis Kuku raadio saates "Vastasseis", et kõikide töötuskindlustushüvitiste väljamaksete kasvu oli märgata juba eelmise aasta teises pooles. "Sel aastal kasutame kogutud reservidest kuskil 1,6 miljardit krooni lisaks sellele miljardile, mis laekub maksudest", väitis Paavel. Aastaga on väljamaksed kasvanud kaheksa korda ja prognoosid näitavad, et 2010.

aasta lõpuks oleks töötukassa makseraskustes. Paaveli sõnul polnud muud võimalust kui teha töötukassa nõukogule ettepanek juba kehtivate ja 1. juulist lisanduvate ülesannete täitmiseks tõsta töötuskindlustusmakse maksimumtasemele. Loe täpsemalt: http://uudised.err.ee/index.php?06156205Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus