iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Töötajatele laenu andmine ettevõtja jaoks odavam

Töötajatele laenu andmine ettevõtja jaoks odavam

Rubriik: Äripäev

Aidi Kallavus, KPMG Baltics ASi juhtiv maksunõustaja, kirjutab Äripäevas, et töötajatele laenu andmisel pidi tööandja 2008. aasta algusest kuni selle aasta aprillikuuni rakendama vähemalt 5protsendilist intressi, et vältida erisoodustuse maksukohustuste tekkimist.

Rahandusminister kinnitas alates 2009. aasta 1. aprillist vastavaks intressi alammääraks 3 protsenti (sama määra rakendati ka kuni 2008.

aastani). Intressi alammäära langetamine oli tingitud tulumaksuseaduse sättest, mille kohaselt ei tohtinud intressi alammäär olla kõrgem kui kahekordne Euroopa Keskpanga põhirefinantseerimise operatsioonidele kohaldatav intressimäär. Nimetatud määr on muutunud ning seetõttu tuli erisoodustusmaksude aluseks olevat intressimäära samamoodi muuta. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4286/arv_kolumn_428601.html Loe ka: EML: „Töötajale antud laenul uus intressimäär“Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus