iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Töötajale ja tööandjale sama maksemäär

Töötajale ja tööandjale sama maksemäär

Rubriik: Äripäev

Harri Taliga, Eesti Ametiühingute Keskliidu esimees, vastab Äripäeva arvamusküljel küsimustele: Milline peaks olema töötuskindlustusmakse määr, et raha jätkuks ka 1. juulil jõustuvas töölepinguseaduses töötuile pakutavate garantiide katteks? Tõsi, need garantiid tahab valitsus edasi lükata. Milline oleks lahendus olukorrale?

Töötuskindlustusmakse määra tõstmise peapõhjus on töötute arvu hüppeline kasv, mida aasta tagasi keegi ette ei näinud.

Olgu rõhutatud, et eelmisel kevadel ei rääkinud valitsus poolt sõnagi ka eurole üleminekust - seega on kogu töölepinguseaduse ja töötuskindlustuse muudatuste taust kardinaalselt muutunud. Seepärast tulebki üle vaadata kogu pakett tervikuna, mitte rebida sellest välja vaid üks teema ja püüda jätta muljet, et lahendus on töötuskindlustushüvitiste edasilükkamine. Kui tööandjate keskliit ei nõustu töötuskindlustusmakse tõstmisega, tähendab see vaid üht - vastuseisu euro kasutuselevõtule, mis ometi peaks vastama eelkõige just meie ettevõtete huvidele. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4279/arv_kysitlus_427901.html Loe ka Äripäeva juhtkirja: „Ansip, kuidas elab Eesti pärast 1.07?“: http://www.aripaev.ee/4279/arv_juhtkiri.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus