iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tarkvaraviga lasi veebi tuhandete maamaksust vabastatute andmed

Tarkvaraviga lasi veebi tuhandete maamaksust vabastatute andmed

Rubriik: Postimees

Tarkvaravea tõttu olid kui mitte kõigi, siis vähemalt 30 000 maamaksust vabastuse saanud tallinlase isikuandmed interneti kaudu kõikidele huvilistele kättesaadavad, kirjutab Postimees Online.

Postimehe poole pöördus murelik lugeja, kes oli oma pereliikme nime guugeldades sattunud failile, mis kandis nime «Maamaksuvabastuse andmine Kesklinna linnaosas» ning kus olid kirjas enam kui 13 000 kesklinna elaniku nimed, isikukoodid, maksustavate kruntide aadressid, kruntide pindalad ning maksuvabastuste summad. Samamoodi guugeldades sai hõlpsasti kätte umbes 5000 Pirita ja 12 000 Nõmme elaniku vastavad andmed. Postimees andis asjast kohe teada linnavalitsusele ning paari tunni pärast polnud internetist enam võimalik neid andmeid leida. Tõsi küll, Google’i otsing näitas hiljemgi mõne üksiku inimese nime ja muid andmeid, kuid tuhandete inimeste nimedega faile polnud enam võimalik avada.Loe edasi: http://www.tallinnapostimees.ee/724614/tarkvaraviga-lasi-veebi-tuhandete-maamaksust-vabastatute-andmed/Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus