iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tanel Talve: katteallikad argumenteerimata, fookus vale

Tanel Talve: katteallikad argumenteerimata, fookus vale

Rubriik: Postimees

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni kuuluv Tanel Talve, kes ei ole SDE liige, kirjutab, et kütuseaktsiisi tõstmine ja majutusasutuste käibemaksusoodustuse kaotamine majutusastustele ettevõtlust ei edenda.

Raske on üheselt öelda, kas kütuseaktsiisi tõstmine on vale või õige, aga minu isiklik seisukoht on see, et meie fookus on taas valedel asjadel. Probleem ei ole mitte niivõrd selles, kuidas olemasolevat raha ümber jagada, vaid väga intensiivselt tuleb mõelda sellele, kuidas me riigi ja rahvana üldiselt rikkamaks saaksime! Kuhu ja milliseid vahendeid peab investeerima, et majandus kasvama saada! Et meil üldse oleks, mida kümne aasta pärast ümber jagada.Loe Postimehe arvamusplatsilt: http://arvamus.postimees.ee/3168111/tanel-talve-katteallikad-argumenteerimata-fookus-valeTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus