iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Täna avalikustati Eesti Ühishuvi ja Koostöö Deklaratsioon

Täna avalikustati Eesti Ühishuvi ja Koostöö Deklaratsioon

Rubriik: Muud

Täna, 16. veebruaril 2009, avalikustati Eesti Koostöö Kogu eestvõttel koostatud Eesti Ühishuvi ja Koostöö Deklaratsioon, mis on ajendatud praegusest majanduskriisist ning kutsub valitsusväliseid organisatsioone üles koostööle kriisiga toimetulekuks ja pikaajaliste eelduste loomiseks majanduse ja ühiskonnaelu uueks tõusuks.

Deklaratsioon esitatakse projektdokumendina aruteluks 11. märtsil Tallinnas toimuvale Harta Foorumile, kus keskendutakse ühishuvide leidmisele meie ühiskonda tabanud majandus- ja usalduskriisi ületamiseks ning arutletakse valitsusväliste organisatsioonide rolli ja võimaluste üle seejuures. Foorumile on oodatud EKK Harta osalised ja ka kõikide teiste huvitatud kodanikeühenduste esindajad.

„Kriis nii Eesti ja maailma majanduses on järsult teravdanud vajadust osalusdemokraatia võimaluste paremaks rakendamiseks ühiskonna arengu teenistusse. Keegi ei sea kahtluse alla seadusandliku ja täitevvõimu mandaati ega kohustusi rahva poolt usaldatud vastutuse kandmisel. Ent üha enam on selge, et langusest tuleb tugevamana välja selline ühiskond, mis tugineb erinevate võimutasandite avatud dialoogile ja kaaskodanike solidaarsusele. Vajame laiapõhjalist diskussiooni, millist Eesti ühiskonda ja majandust me õigupoolest tahame, mida „uus tõus“ ehitama hakkab,“ ütles Koostöö Kogu nõukogu esimees akadeemik Ain-Elmar Kaasik.

Deklaratsioonis on loetletud tegevused, mille eesmärgiks on ületada kriisiperiood võimalikult väikeste tagasilöökidega ning kindlustada raskete aegade möödudes elanike heaolu ja Eesti taastõusmine rahvusvaheliselt konkurentsivõimeliseks ja edukaks riigiks: 1. Loobugem majanduskriisi süüdlaste otsimisest. 2. Toetagem samme, mis on tarvilikud eurole ülemineku kindlustamiseks.

3. Viigem riigi ja omavalitsuste kulud vastavusse majanduse tegeliku seisundi ja arenguga. 4. Taotlegem mõistlikku kokkuhoidu kõiges ja kõikjal.

5. Edendagem Eestimaist. 6. Toetagem igal tasemel uuendusi hariduse sisus ja vormis ning Eesti kultuuri arengut.

7. Pöörakem suuremat tähelepanu vabatahtlikule ühistegevusele ja toetagem omaalgatuslikke ettevõtmisi, suurendades nii solidaarsust ühiskonnas. Deklaratsiooni täielik tekst: vt http://www.kogu.ee/?id=10900. Loe Eesti Koostöö Kogu pressiteadet: http://www.kogu.ee/?id=10467Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus