iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tallinn tõstab reklaamimaksu 25%

Tallinn tõstab reklaamimaksu 25%

Rubriik: Äripäev

Anne Oja kirjutab Äripäev Online`is, et tulevast aastast ei tohi Tallinna linn kohaliku maksuna enam müügimaksu koguda, kuid reklaamimaks tõuseb aastavahetusel 25%.

"Kui maksutõusu kehtestamisele väga formaalselt läheneda, siis hetkel, erinevaid muudatusi aegreas vaadates, tuleb välja, et 2012. aasta reklaamimaks otsustati ära juba 2010. aasta lõpus ning nüüd hoopis seda vähendati," kommenteeris Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juht Mait Palts.Ta selgitas, et algselt oli otsustatud tõsta kalendripäeva reklaamimaks 45 sendini ruutmeetrist, kuid nüüd tõuseb päeva maksumus vaid 40 sendini ruutmeetrist. 45 sendi tasemele jõuab Tallinna reklaamimaks aastal 2013."Samas on muidugi 25%-line tõus ilmselgelt suur.

Alkohoolsete jookide reklaamimisel on tõus veelgi suurem, kuna suureneb kordaja, ja nõuab ettevõtjatelt täiendavaid kulusid. Seetõttu on maksutõus kindlasti negatiivne," lisas Palts.Loe edasi: http://www.ap3.ee/article/2011/12/27/tallinn-tostab-reklaamimaksu-25

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus