iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tagastatud tulumaks läheb õppemaksuks ja võlgade katteks

Tagastatud tulumaks läheb õppemaksuks ja võlgade katteks

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et paljudel inimestel on veel tagasi saamata tulumaks juba ära planeeritud. Nii kavatsetakse tasuda õppemaksu, vanu krediitkaardivõlgu, teha autole hooldus või reisida.

«Ma saan vaid mõnituhat tagasi ja maksan sellega krediitkaardivõla ära. Saab selle kaelast ära; mina saan tagasi kahe lapse eest ca 11,5 tuhat ja jätan selle mustadeks päevadeks. Kui musti päevi minu jaoks ei saabu (mida ma väga loodan), siis läheb raha sügisese reisi jaoks; olen kaheksandat kuud lapseootel ja tagastatud rahadest ostan asju lapsele: vankri, voodi, mähkimislaua.

Olen väga õnnelik selle võimaluse üle!» Taolisi vastuseid andis postimees.ee küsitlus lugejate seas. Samuti läheb mitmel inimesel raha kohe uuesti ringlusesse ehk ülikooli õppemaksuks, et järgmisel aastal ka natuke tagasi saada. Maksu-ja Tolliameti teatel oli 12.55 (16.02.09) seisuga esitatud 123 557 deklaratsiooni, mille kohaselt kuulus tagasimaksmisele 720 170 235 krooni, juurdemaksmisele 3 934 077 krooni. Kokku ootab amet tänavu 650 000 deklareerijat, kellele makstakse kokku umbes 2,5 miljardit krooni.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=83001

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus