iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Suurimate maksuvõlglaste koorem ulatub üle miljardi krooni

Suurimate maksuvõlglaste koorem ulatub üle miljardi krooni

Rubriik: Äripäev

Viktoria Lummo kirjutab Äripäevas, et suurimate maksuvõlglaste edetabelit juhib kütusefirma, esikolmiku maksuvõlg ulatub 300 miljoni kroonini. Viimasel ajal on võlglaste juhtrühmaga liitunud üha enam ehitusfirmasid.

Eesti suurimate maksuvõlglaste edetabelit juhib veebruari lõpu seisuga kütuse müügiga tegelenud ja pankrotis olev OÜ Saltreks, kellel on viimastel andmetel 139 miljoni kroonine võlg. Selle firma osanik on Oleg Kebekov. Teisel kohal on Fostis Trading, kellele on välja kuulutatud pankrot.

Firma osanik on Alvar Varendi. Kolmas koht maksuvõlglaste edetabelis kuulub pankrotis olevale firmale Pento OÜ, mille osanik on Priit Rõigas. Endiselt on maksuvõlglaste seas ka Erwes Eesti OÜ, mille juhatuse liige Jaak Napritson ütles 17 miljoni krooni suuruse maksuvõla kohta, et selle üle käivad praegu kohtuvaidlused ja kohtuotsuseni ei taha ta teemat lähemalt ajakirjanduses käsitleda. Napritsonile kuulub osalus ka OÜs Topster.

Napritson on põllumajandustootjate edetabelis esikoha saanud firma juht ja omanik. OÜ Topster on korduvalt olnud Äripäeva kiiresti arenevate ettevõttete edetabelis, samuti Valgamaa ettevõtete ja põllumajandustootjate edetabelis. 2006. aastal Äripäeva rikaste edetabelis oli Napritson 366.

kohal. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4253/uud_uudidx_425302.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus