iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Sotsid toetavad lisaeelarvet vaid tulumaksu tõstmise korral

Sotsid toetavad lisaeelarvet vaid tulumaksu tõstmise korral

Rubriik: Postimees

Urmas Seaver kirjutab Postimees Online`is, et Sotsiaaldemokraatlik Erakond (SDE) esitas negatiivse lisaeelarve eelnõule ja sellega seotud seaduste muutmise eelnõule ettepaneku tõsta tulumaks 24-le protsendile ning kui see riigikogus maha hääletatakse, siis nad lisaeelarvet ei toeta.

SDE riigikogu fraktsiooni esimees Eiki Nestor ütles, et tegid 3,4 miljardi kroonise negatiivse lisaeelarve eelnõusse ning lisaeelarvega seotud seaduste muutmise eelnõusse parandusettepaneku tõsta tulumaksu 1. juulist praeguselt 21-lt protsendilt 24-le protsendile, mis tooks veel sel aastal riigile juurde 1,16 miljardit krooni. «Meie hääletame riigikogus oma muudatusettepanekute poolt ja kui neid vastu ei võeta, siis me eelnõusid ei toeta,» lisas ta. Nestor ütles, et sotsid on igal juhul vastu käibemaksu tõstmisele, mida praegune valitsus plaanib teha.

Ta märkis, et käibemaks lööb kõige valusamalt madalapalgalisi ning lisaks see on riigi jaoks üsna ettearvamatu tulu ehk pole päris kindel, kui palju seda ikkagi laekub. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=128268

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus