iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Sotsid ähvardasid astmelise tulumaksu toetamisega

Sotsid ähvardasid astmelise tulumaksu toetamisega

Rubriik: Postimees

Tuli Koch kirjutab Postimehes, et niigi pingetest ülekeevasse võimukatlasse lisasid sotsiaal­demokraadid eile vürtsi ähvardusega, et toetavad täna riigikogus Keskerakonna astmelise tulumaksu eelnõu.

Kirjeldatud samm viiks valitsuse lagunemiseni, mida sotsiaaldemokraadid siiski ei soovi. Kõige tõenäolisem on, et nad astuvad täna sammu tagasi ja hääletavad võimupartneritega ühtselt või jätavad hääletamata.Valitsuse eestseisuse kogunemisele minek ei ole koalitsiooni liikmete jaoks enam ammu kindla peale uksest sisse astumine ja rahuloleva näoga välja tulemine. Eile suutsid Isamaa ja Res Publica Liitu ning Reformierakonda eestseisuses üllatada sotsiaaldemokraadid, kes teatasid, et võivad täna riigikogus hääletada Keskerakonna välja käidud astmelist tulumaksu taotleva eelnõu poolt.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=115072

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus