iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Sotsiaalkindlustusamet maksis emale vanemahüvitist valesti ning nüüd nõuab suuri summasid tagasi! Ema: Ma usaldasin ametit, kus on minu õigused?

Sotsiaalkindlustusamet maksis emale vanemahüvitist valesti ning nüüd nõuab suuri summasid tagasi! Ema: Ma usaldasin ametit, kus on minu õigused?

Rubriik: Delfi

Vastne ema Triin (nimi muudetud, toimetusele teada) sai emaks poolteist kuud tagasi. Nagu kõik emad, sai temagi Sotsiaalkindlustusametist ema vanemahüvitisele pakkumise, mille kinnitas. Kaks kuud hiljem sai ta aga ehmatava kirja – tema ema vanemahüvitist oli arvutatud valesti ning ta peab kuu aja jooksul Sotsiaalkindlustusametile tagasi maksma tuhandeid eurosid! Amet palub vea eest vabandust, kuid oma nõudest ei tagane.

Loe lähemalt:
https://perejakodu.delfi.ee/artikkel/120224339/sotsiaalkindlustusamet-maksis-emale-vanemahuvitist-valesti-ning-nuud-nouab-suuri-summasid-tagasi-ema-ma-usaldasin-ametit-kus-on-minu-oigused

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus