iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Södra kasutas libaarveid

Södra kasutas libaarveid

Rubriik: Äripäev

Kadri Jakobson kirjutab Äripäevas, et Ida-Virumaal lõppes kuritegeliku jõugu käivitatud arvevabriku kohtusaaga, kus maksupettuses mõisteti süüdi kümme inimest. Arvevabriku võtmetegelane oli Rootsi metsanduse lipulaeva Södra tütarfirma Eestis, kel tuleb riigile tagasi maksta 4 miljonit krooni.

Kokku tootis vähem kui aasta tegutsenud arvevabrik fiktiivseid arveid 27 miljoni krooni eest, tekitades riigile maksmata maksude näol ligi 11 miljonit krooni kahju. Et kuritegeliku grupeeringu ja arvevabriku võtmeisikute vahel ringles suur raha, annab tunnistust fakt, et kahe süüdimõistetu - Mati Ornefeldti (46) ja EBSi üliõpilase Reijo Ornefeldti (25) -juurest võeti ära ligi 1,2 miljonit krooni sularaha. Mehed on omavahel sugulased.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4343/uud_uudidx_434301.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus