iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Siseminister tuleb Villu-faktorist hoolimata Rahvaliidust

Siseminister tuleb Villu-faktorist hoolimata Rahvaliidust

Rubriik: Postimees

Tuuli Koch kirjutab Postimehes, et Rahvaliidu kauaaegse juhi Villu Reiljani kriminaalasja tõttu siseministri portfelli rahvaliitlaste kätte usaldamist kentsakaks pidanud paremerakonnad ei vaevunud siiski ministrikohti ümber mängima. Rahvaliit sai sise- ja rahandusministri koha.

Eile jõuti viis tundi kestnud ja suurte vaidluste tähe all möödunud läbirääkimistel siiski kokkuleppele ka selles, et võimuliidu uue osalise endise juhi Villu Reiljani kriminaalasja taagast hoolimata jääb lisaks rahandusministri portfellile Rahvaliidule ka siseministri koht. Rahandusministriks saab ülimalt suure tõenäosusega Aivar Sõerd, siseministri puhul spekuleeritakse Jaan Õunapuu, Robert Närska ja Jaanus Männiku nimedega. Kuigi kõigi erakondade volikogud peavad veel koalitsioonileppe heaks kiitma, võib öelda, et kolme ametliku läbirääkimispäeva järel saab Eesti enesele uue valitsuse, mis tõstab muu hulgas käibemaksu 18 protsendilt 20-le, töötuskindlustusmaksu 4,2 protsendile ning suurendab ka gaasi- ja elektriaktsiisi.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=125246

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus