iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Siin kaminas põleb praegu üks euro. Aastaga kolm korda tõusnud hind tähendab, et üks puuhalg maksab ligi 20 senti

Siin kaminas põleb praegu üks euro. Aastaga kolm korda tõusnud hind tähendab, et üks puuhalg maksab ligi 20 senti

Rubriik: Delfi

Kel on puuriit mullu soetatud, võib oma paarisajaeurost puuvaru vaadata täiesti uue pilguga: pea tuhat eurot õuel! Aasta tagasi tuli ühe ruumimeetri küttepuude eest tasuda keskmiselt 40–50 eurot, sel sügisel küsitakse sama koguse eest juba üle 100 euro, kohaletoomisega kuiv puu võib maksta ka 200 eurot. Sületäie ahjupuude küljes ripub seega mitmeeurone hinnasilt, iga kaminasse laotud halg maksab paarkümmend senti.

Aastane hinnatõus 209,8%!

„Kask kotis – 8 eurot,“ kirjutab üks müüja Facebookis küttepuude müügigrupis 40-liitrise võrkkoti hinna. Järgmise hind on sama, kojutoomine veel kümme eurot. Kolmas kirub: näe, K-Rautas kott palju odavam, veidi üle viie euro kuiva kase eest. Teised toovad ta maa peale: no vaata ikka koti suurust ka, seal kott ainult 28 liitrit! Üks kalleimaid pakkumisi, mis hakkab internetis tuulates silma, on 17-liitristesse kottidesse kokku pakendatud lepa- ja kasehalud, esmapilgul soodsa hinnaga 3.33 koti eest. Nii pakendades saab ka odavama lepa eest kase hinna kätte!

Loe lähemalt:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120074224/suur-lugu-siin-kaminas-poleb-praegu-uks-euro-aastaga-kolm-korda-tousnud-hind-tahendab-et-uks-puuhalg-maksab-ligi-20-senti

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus