iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Savisaar tasus võrkpallijuhtide arve

Savisaar tasus võrkpallijuhtide arve

Rubriik: Postimees

Risto Berendson kirjutab Postimehes, et Riigikogu kuluhüvitiste arvelt enam kui 3000 krooni eest võrkpalliföderatsiooni juhatusele kohvi ja vett pakkunud alaliidu president Vilja Savisaar ei näe sellises tegevuses midagi taunitavat.

Esmalt lasi riigikogu Keskerakonna fraktsiooni juht Vilja Savisaar talle seadusega ettenähtud kuluhüvitistest kinni maksta 14. jaanuaril toimunud Eesti Võrkpalliföderatsiooni juhatuse nõupidamise teenindamise summas 834 krooni.Vaevalt kuu aega hiljem – 25. veebruaril – kordas Savisaar sama trikki, kuid siis juba 1128 krooni eest. Mõlemal kahel korral osutas talle teenust riigikogulaste seas sedalaadi üritusteks ülekaalukalt populaarseim ettevõte, Tallinnas Faehlmanni tänaval asuv AS Miker.Sama firma pakutud «ürituse teenindamise» kulu lasi Vilja Savisaar riigikogu kantseleil hüvitada ka 19.

märtsil. Kuid selle, 1054 krooni suuruse kulutšeki juurde ei lisanud naine omalt poolt täpsemat selgitust, mis üritusega tegemist oli.Küll on ta aga 6. aprilli daatumit kandva ASi Miker ürituse teenindamise eest esitatud 1350 krooni suurusele arvele lisanud taas märke «Eesti Võrkpalliföderatsiooni juhatuse koosolek».Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=126621

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus