iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Sanktsioonide alused Venemaa isikud panevad Eesti pangandust proovile: agressiooni algusest saadik on teatatud kümnetest rahakantimise katsetest

Sanktsioonide alused Venemaa isikud panevad Eesti pangandust proovile: agressiooni algusest saadik on teatatud kümnetest rahakantimise katsetest

Rubriik: Delfi

Rahapesu Andmebüroo andmetel on rahvusvahaliste finantssanktsioonide alused Venemaa isikud proovinud viimase nädala jooksul kümneid kordi kanda üle summasid Eesti pankades või teha tehinguid krüptorahadega.

„Tänaseks oleme saanud üle 40 teate finantssanktsioonide kohaldamisest," ütles täna õhtul Fortele rahapesu andmebüroo juht Matis Mäeker.

Loe lähemalt:
https://forte.delfi.ee/artikkel/96131029/sanktsioonide-alused-venemaa-isikud-panevad-eesti-pangandust-proovile-agressiooni-algusest-saadik-on-teatatud-kumnetest-rahakantimise-katsetest

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus