iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Säästuaeg ametnikke autokompensatsioonist ilma ei jäta

Säästuaeg ametnikke autokompensatsioonist ilma ei jäta

Rubriik: Postimees

Hanneli Rudi kirjutab Postimees Online`is, et ajal, kui mitu riigiasutust on üldse loobunud nn autokompensatsiooni maksmisest või seda saab vaid konkreetsete sõitude eest, saavad paari ministeeriumi juhtivametnikud iga kuu omalaadse palgalisana seda hüvitist. Heldemates asutustes küünib see summa 5000 kroonini kuus.

Kaitseminister Jaak Aaviksoo allkirjastas eelmisel nädalal käskkirja, mille kohaselt makstakse 29 ministeeriumiametnikule iga kuu hüvitist isikliku auto kasutamise eest. Enamikule neist makstakse kuus 5000 krooni, vaid nelja nõuniku hüvitis piirdub 3500 krooniga. Omalaadset palgalisa saavad asekantslerid, osakonnajuhatajad ning ministri ja ministeeriumi nõunikud.

Ministeeriumi pressiesindaja Peeter Kuimet kinnitas Postimees.ee'le, et päris automaatselt seda hüvitist ei maksta, vaid inimesel peab olema nii juhtimisõigus kui ka isiklik auto. Eelmisel aastal kulus ministeeriumil autokompensatsioonide maksmiseks 1,1 miljonit krooni. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=84599

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus