iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

ROHEPÖÖRE KOPUTAB (HOMME) UKSELE: kehva energiaklassiga hoones enam äritseda-elada ei lubata

ROHEPÖÖRE KOPUTAB (HOMME) UKSELE: kehva energiaklassiga hoones enam äritseda-elada ei lubata

Rubriik: Õhtuleht

Euroopa rohekokkulepe hakkab aina rohkem reaalsust kujundama. Energiatõhususe alaseid muutusi nõutakse nii vanu hooneid soetavatelt värsketelt majavaldajatelt kui ka ärikinnisvara omanikelt, kes tahavad ruume välja rentida – kui vastavat energiatähist pole, jäävad plaanid katki.

Aastast 2050 on meile maalitud pilt kui millestki maagiliselt suurest. Euroopa Liit tahab selleks ajaks muutuda eeskujulikuks moraalimajakaks ning saavutada kliimaneutraalsuse ja luua keskkonnasõbraliku majanduse. See on siht, mis puudutab ka miinimumnõudeid hoonete osas: majad peavad pehmelt öeldes senisest paremini sooja kinni hoidma.

„Kui võtame G-klassi hooned, siis nende energiakulu võib-olla kümme korda suurem kui tänapäeval ehitatava uue A-klassi hoone oma,“ räägib Tallinna tehnikaülikooli ehituse ja arhitektuuri instituudi direktor professor Jarek Kurnitski kõige energiasäästlikumate ja -kulukamate ehitiste 180kraadisest erinevusest.

Loe lähemalt:
https://www.ohtuleht.ee/1079220/rohepoore-koputab-homme-uksele-kehva-energiaklassiga-hoones-enam-aritseda-elada-ei-lubata

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus