iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Roheline valitsus tõstab kütuseaktsiisi ja keskkonnatasusid

Roheline valitsus tõstab kütuseaktsiisi ja keskkonnatasusid

Rubriik: Postimees

Andrus Karnau ja Urmas Seaver kirjutavad Postimehes, et valitsusliidu ja roheliste üleöö sündinud otsus tõsta tuleval aastal keskkonna- ja maavarade makse pani ettevõtjad sõna otseses mõttes ägama ja oma õiguste kaitseks protestikirju koostama.

50 miljonit krooni kulutusi paneb ühe sendi elektrihinnale juurde. Selline oli eile õhtul Eesti Energia juhatuse esimehe Sandor Liive sõnum. Eesti Energia keskkonnajuht Tõnis Meriste märkis, et firma tasus mullu keskkonnatasusid 333 miljonit krooni. Ilma kaevandmistasu tõusuta on valitsusliidu ettepanekus aga keskkonnatasude tõusu suurus Eesti Energiale umbes 250 miljonit krooni.

Nii et viis kuni kümme senti juurde praegu 150 senti maksvale kilovatt-tunnile.Meriste sõnul maksab kuni turu avanemiseni kasvavad kulud kinni sisemaine tarbija. 2013 avaneb elektriturg, siis on Eesti Energia põlevkivijaamade konkurentsivõime juba küsimärgi all.Loe täpsemalt: http://www.e24.ee/?id=130956

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus