iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riik käitus laovarude soetajaid trahvides õigesti

Riik käitus laovarude soetajaid trahvides õigesti

Rubriik: Äripäev

Anne Oja kirjutab Äripäevas, et eile otsustas Euroopa Kohus, et Eesti on ettevõtjatelt üleliigsete laovarude eest enam kui 400 miljonit krooni nõudes käitunud õigesti.

Euroopa Kohtu hinnangul on seaduslikud nii üleliigsete laovarude arvestamise meetodid kui ka selle eest maksunõudega tasu nõudmine. "Ma peaks kindlasti ütlema, et hea tunne on," kommenteeris põllumajandusministeeriumi asekantsler Andres Oopkaup. "Praegune kohtu eelotsus kinnitab, et ametnikud on teinud head tööd, iseasi, kuidas see ettevõtetele meeldib," lisas asekantsler.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4338/uud_uudidx_433805.htmlLoe ka Postimehest: Lauri Linnamäe: "Riik sai suhkrutrahvi saagas etapivõidu": http://www.e24.ee/?id=128074Loe ka Postimehe juhtkirja: "Magusad maksud": http://www.postimees.ee/?id=128109Loe ka Postimees Online`ist: "Suhkrutrahvi võit Euroopa Kohtus võib luua Eestis vastuolu": http://www.e24.ee/?id=128172 Kohtuotsuse täistekstiga võib tutvuda leheküljel: http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=CELEX:62007J0560:ET:HTML

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus